Zdravé jedlo bez mäsa

Robi mäso obsahuje pšeničnú a ryžovú bielkovinu, obilné klíčky, vodu, červenú repu a soľ. Mäso nahrádza vo všetkých klasických pokrmoch, ktoré z neho pripravujeme. Upravuje sa rovnakým spôsobom ako klasické mäso, akorátdoba prípravy je kratšie.


Zdravé jedlo bez mäsa - Klasa

Klaso je výrobok, ktorého základnou surovinou je obilná bielkovina. Neobsahuje cholesterol, má veľmi nízky obsah tukov a navyše obsahuje vlákninu. Produkty z klasa sú veľmi vhodné pre diabetikov, športovcov, pre ľudí s kardiovaskulárnym ochorením alebo vysokým krvným tlakom.

Zdravé jedlo bez mäsa - seitan

Seitan je rastlinná bielkovina z pšeničnej múky. Pripravuje sa opláchnutím škrobu, ktorý sa varí vo vode s morskými riasami, zeleninou, korením a sójovou omáčkou. Obsahuje bielkoviny, vitamíny i minerály.

Zdravé jedlo bez mäsa - Robi mäso

Robi mäso obsahuje pšeničnú a ryžovú bielkovinu, obilné klíčky, vodu, červenú repu a soľ. Mäso nahrádza vo všetkých klasických pokrmoch, ktoré z neho pripravujeme. Upravuje sa rovnakým spôsobom ako klasické mäso, akurát doba prípravy je kratšie. Vďaka svojmu zloženiu slúži k prevencii ochorenia srdca a ciev.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky